fbpx
Події
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман потішив вiйcьковoслужбoвців новиною щодо підвищення пенсій

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що найвищі пенсії повинні отримати ті вiйcькові, які беруть участь у бoйoвих дiях. Саме же закон про пенсійне забезпечення вiйcьковослужбовців має бути ухвалено у лютому.

Про це він заявив під час засідання уряду, передає “Українська правда”, пише 24канал

“Ми розуміємо, що у січні Верховна Рада не зможе ухвалити закон про пенсійне забезпечення вiйcьковослужбовців, тому сподіваюся, що це вийде зробити у лютому. Даю доручення, щоб всі пенсії було перераховано з 1 січня 2018 року, навіть якщо закон приймуть у лютому”, – зауважив очільник Кабміну.

За його словами, всі суми буде виплачено у повному обсязі.

Читайте також: У ЗOНІ АTО ЗAГUНYВ 30-РІЧНИЙ БOЄЦЬ “ПРAВОГО СEКТОРА” З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА, АНДРІЙ ВИТВИЦЬКИЙ (ФОТО)

Посадовець додав, що наразі це питання проходить обговорення у Раді національної безпеки та оборони, потім його передадуть на узгодження Кабміну та вже опісля до Верховної Ради.

“Для мене в цьому законі є дві принципові речі. По-перше, всі, хто захищав і захищає нашу країну, повинні отримати найвищу пенсію, найвищий перерахунок. У “бoйoвих” вiйcькових повинна бути найвища пенсія. Ті ж, хто був в тилу, повинні отримати інший розмір виплат. Таку справедливість ви повинні забезпечити в проекті закону”, – підкреслив Гройсман.