fbpx

Перша леді Меланія Трамп продемонструвала розкішну сукню на офіційному заході(фото)

Перша леді Меланія Трамп стала своєрідною “іконою” стилю в США. Дружина Дональда Трампа вражає своїм вбранням на кожному публічному виході. Винятком не став і похід в театр: там екс-модель приголомшила всіх елегантною сукнею, передає 24 канал.

Розкішна Меланія Трамп не припиняє тішити громадськість новими стильними виходами. Дружина Президента США приміряє як буденні речі, так й елегантні сукні. Варто зазначити, що всі образи першої леді відзначались стилем та витонченістю.

Нещодавня офіційна зустріч в славнозвісному театрі Форда, що у Вашингтоні, не стала винятком. Меланія Трамп прийшла в розкішній вечірній сукні чорного кольору з біло-сірим верхом. Ідеальна укладка волосся та макіяж завершили витончений образ першої леді.

Відомо, що в приміщенні театру відбувся концерт, присвячений творчості 16-го Президента США Авраама Лінкольна. Під час заходу Меланія Трамп вручила іменні премії двом американцям.

Читайте також: Дружина президента США Меланія Трамп вперше з’явилася на публіці після oперaції: опубліковано фото

“Дякую театру Форда та талановитим виконавцям, які виступили на спеціальному вечорі, присвяченому мистецтву та спадщині колишнього Президента Лінкольна”,– написала Меланія Трамп в соціальній мережі.

You cannot copy content of this page