fbpx

Переворот чи вистава: як відреагували народні депутати на виступ поліцейських в Раді

Менш ніж через годину після початку ранкового засідання Верховної Ради 15 березня віце-спікера ВР Оксана Сироїд оголосила про його закриття.

Оскільки в зал засідань увійшли чотири людини в камуфляжній формі і попрямували до трибуни. Згодом стало відомо, що це поліцейські Донеччини, які розповіли подробиці конфлікту між нардепом Володимиром Парасюком та поліцейськими.

Політики по-різному відреагували на появу правоохоронців у сесійній залі. Одні назвали це “репетицією перевороту”, “виставою” та навіть “небезпечним прецедентом”. А дехто, навпаки, вважає, що поліцейські мали повне право виступати в Раді.

Нагадаємо, ввечері 14 березня на блокпості біля Слов’янську стались сутички між правоохоронцями та командою народного депутата Володимира Парасюка. У Парасюка кажуть, що проти них застосували сльозогінний газ.

Читайте також: Засідання Ради несподівано закрили через людей у камуфляжі (відео)

Натомість у поліції стверджують, що озброєні люди на чолі з нардепом Володимиром Парасюком на блокпості відмовились пройти перевірку.

Петро Порошенко в свою чергу таку поведінку нардепа назвав ганебною та пообіцяв, що правоохоронці будуть затримувати усіх “озброєних гастролерів”, які спробують проїхати у прифронтову зону.

Джерело.

You cannot copy content of this page