fbpx

Засідання Ради несподівано закрили через людей у камуфляжі (відео)

Віце-спікер Верховної ради Оксана Сироїд закрила ранкове засідання парламенту. Після перерви депутати трьох фракцій заблокували трибуну з вимогою дати можливість правоохоронцям пояснити бійку за участю народного депутат Володимира Парасюка в Слов’янську. З такою пропозицією виступив представник “Народного фронту” Юрій Береза.

“Народний депутат, який, прикриваючись своїм мандатом, посвідченням, дозволив собі бити співробітників поліції. Я не знаю, куди ми повинні далі падати і на яке дно… Зараз я хочу, звертаюся до головуючого в залі, запросити поліцейських сюди, щоб вони розповіли про те, що відбувалося вчора… Я прошу, пані головуюча, допустити у зал і дати право на виступ бійцям Нацгвардії і працівникам Нацполіції. Я прошу. Ця вимога трьох фракцій, ми наголошуємо, що на сьогоднішній день стоїть питання виживання, виживання “української” України, яку зараз терзає зовнішній ворог, внутрішній ворог радіє цьому”, – заявив Береза.

Пізніше Сироїд прокоментувала ситуацію на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно змушена була закрити ранкове засідання Верховної Ради у зв’язку з тим, що в зал засідань незаконно проникли представники органів правопорядку і захопили парламентську трибуну.

“Відповідно до закону (ч.2 статті 5 Регламенту) під час пленарного засідання у залі пленарних засідань можуть перебувати виключно народні депутати України”, – написала вона.

Нардеп Сергій Мельничук у коментарі телеканалу “112 Україна” заявив, що нацгвардійців і поліцейських у сесійний зал провів представник “Народного фронту” Антон Геращенко.

“Засідання ВР закрите. Причиною стало, на мою думку, те що один із нардепів незаконно завів до зали людей, які не повинні були б тут бути. Антон Геращенко завів поліцейських, які вчора брали участь у конфлікті з Парасюком”, – зазначив Мельничук.

Читайте також: Турчинов дав Гонтаревій і Грицаку добу, щоб вирішити питання російських банків в Україні

Варто зазначити, що більшість нардепів залишилися у залі засідань, а правоохоронці з трибуни Ради розповіли свою версію вчорашніх подій.

Про те, як події розвивалися далі написав нардеп Борислав Береза.

“Поліцейський із трибуни ВР: – Шановні депутати, дякую, що дозволили виступити перед вами…

Юрій Дерев’янко: – Але ми не дозволяли…

Кілька депутатів коаліції: – Рот закрий!

Цей діалог тільки що прозвучав у Раді. Дослівно. І це все, що вам треба знати про парламентаризм і демократію у ВР”, – наголосив він.

You cannot copy content of this page