fbpx
Політика
Переписка справжня: Манафорт підтвердив, що Лещенко його шантажував

Американський політтехнолог, колишній член команди Дональда Трампа Пол Манафорт підтвердив, що оприлюднені хакерами повідомлення з телефону його дочки Джесіки, серед яких є і листи імовірно від нардепа Сергія Лещенка, є справжніми. Про це пише “Обозреватель” з посиланням на авторитетне американське видання Politico.

Крім того, Манафорт підтвердив, що також особисто отримував листи, схожі на ті, які приходили його дочці, причому з тієї ж адреси.

“Манафорт підтвердив справжність повідомлень, оприлюднених хакерами з телефону його дочки. Він додав, що, перш ніж повідомлення були направлені його дочці, він отримав подібні на свій власний телефон з тієї ж адреси, яка може бути пов’язана з Лещенком”, – йдеться в статті .

У коментарі виданню зазначено, що політтехнолог точно не відповів на жодне із зазначених листів, а передав їх своєму адвокату. Він також уточнює, що перші такі листи він отримав незадовго до викривальної статті в The New York Times у справі “чорної бухгалтерії” ПР.

Politico в свою чергу зазначає, що Лещенко таким чином намагався шантажувати Манафорта за його перебування на посаді голови передвиборного штабу Дональда Трампа. За інформацією Politico, Лещенко відправляв текстові повідомлення на телефон дочки Манафорта, в яких заявляв, що у нього є компромат на самого Манафорта і Дональда Трампа.

Читайте також: У мережу злили переписку Лещенка з донькою Манафорта

Зокрема, йшлося про фінансові домовленості Манафорта і втікача екс-президента України Віктора Януковича, а також про зустріч Трампа з близьким до Януковича українським політиком Сергієм Тулубом у 2012 році.

“Розглядаючи всі факти і свідчення, які є в моєму розпорядженні, і перед тим як ухвалити рішення про їхню можливу відправку до НАБУ або ФБР, я хотів би дізнатися вашу думку з цього приводу і про те, що ви можете зробити, щоб я вчинив інакше”, – було сказано в повідомленні.

Видання зазначає, що людина, яка відправила це повідомлення, назвалася Сергієм і просила Манафорта надіслати відповідь на електронну пошту, якою журналісти користувалися для спілкування з Лещенком. Сам Лещенко в коментарі Politico спростував будь-яку свою причетність до цих повідомлень.

“Я ніколи не писав ніяких листів або повідомлень Манафорту або його сім’ї. Я не знаю їхні контактні дані”, – цитує видання слова народного депутата.

Читайте також: Янукович-молодший засвітився у Канаді. Чи була смерть на Байкалі інсценуванням? (відео)

Він також додав, що нібито не має нічого спільного з адресою електронної пошти, з якої були відправлені тексти.