fbpx
Без рубрики
У мережу злили переписку Лещенка з донькою Манафорта

При цьому нардеп нібито шантажує її, погрожуючи передати матеріали до ФБР. Хакерська група Anonymous опублікувала в мережі листування Джесіки Манафорт з людиною, пошта якої, імовірно, належить нардепу Сергію Лещенку, пише Кореспондент.

У 2016 році Лещенко озвучив тіньові витрати Партії регіонів, згідно з якими тодішній глава передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт неофіційно отримав від них мільйони доларів. Пізніше в НАБУ визнали компромат на Манафорта фальшивкою, проте на той час він уже звільнився зі штабу Трампа.
“Мені потрібно зв’язатися з Полом, і я повинен поділитися однією важливою інформацією, яка стосується його участі в українському розслідуванні. У мене є неспростовні докази того, що він отримував гроші”, – пише нардеп.

При цьому Лещенко нібито шантажує її, погрожуючи передати докази в ФБР. “Якщо я не отримаю від вас жодної відповіді, я передам їх до ФБР та українських органів, включаючи медіа. Скажіть йому, що в нього є 24 години, перш ніж я опублікую всю інформацію правоохоронцям. Як тільки він зв’яжеться зі мною, я перешлю вам документи”, – нібито написав Лещенко.

Читайте також: Порошенко вночі заходить у Facebook і заставляє себе страждати, – Бутусов

На тлі нібито отриманого Джесікою повідомлення від Лещенка можна помітити, як вона поінформувала про цей інцидент свого батька.

“Я думала, що це спам і не звернула уваги. Що мама про це скаже?” – написала вона.

Журналіст Андрій Дзіндзя в Twitter відзначає, що автор листа пропонує контактувати з ним за адресою [email protected], який належить саме Сергію Лещенку, що підтверджують фотографії під час засідання Верховної Ради України.