fbpx

Патріархат: Рішення по автокефалії УПЦ за Москвою

Представник Константинопольського патріархату священик Александрос Карлуцос негативно оцінив звернення українських депутатів до патріарха Варфоломія з проханням надання автокефалії православної церкви в Україні.

Раніше Верховна Рада звернулася до патріарха Варфоломія з проханням дати канонічну (тобто всесвітньо визнану) незалежність української церкви від РПЦ.

“Я вважаю, що це був зухвалий крок – навіть занадто зухвалий – з їхнього боку”, – підкреслив він, – “Їх політики не повинні мати ніякого відношення до питання визнання (автокефалії ред.) Церкви”.

Представник Константинополя також додав, що Варфоломій залишає це питання у веденні патріарха Московського. “Як ви знаєте Вселенський Патріарх визнає тільки Патріарха Кирила духовним главою всієї Русі, що означає, звичайно, і України”, – заявив отець Александрос.

Батько Александрос Карлуцос – клірик Американської Архієпископії, що входить до складу Вселенського Патріархату. Він також є одним з найбільш впливових духовних осіб, наближених до Патріарха Варфоломія.

Читайте також: ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ НЕ РОЗГЛЯДАТИМЕ АВТОКЕФАЛІЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

https://youtu.be/GbVFvQ0vkH0

Джерело.

You cannot copy content of this page