fbpx

Папа Франциск написав короткого листа журналісту, який сфотографував його біля однієї з крамниць в Римі

11 січня 2022 р., Папа Франциск здійснив несподіваний візит до однієї з музичних крамниць у центрі Риму.

Власниця крамниці розповіла, що Святійший Отець є «давнім клієнтом» крамниці, яку відвідував ще будучи Архиєпископом Буенос-Айреським.

Раніше Папа Франциск особисто приходив до оптики, щоби змінити оправу окулярів, чи до ортопедичного салону, щоби придбати взуття. Але цього разу це був просто дружній візит: Папа прибув до крамниці «Stereosound», що продає музичні диски та платівки, аби поблагословити приміщення після нещодавнього ремонту, та відвідати давніх знайомих.

Він провів всередині крамниці орієнтовно десять хвилин, де поспілкувався з власницею та її сім’єю.

Під час відвідин крамниці, Папу Франциска сфотографував іспанський журналіст Хав’єр Мартінес Брокаль, директор телеканалу «Rome Reports». Чорно-біла світлина швидко розлетілася в мережі Інтернет.

Журналіст написав до Папи листа, зазначивши: йому прикро, що Папа, який так любить свободу, змушений залишатися за зачиненими дверима, бо щоразу, коли виходить, потрапляє в об’єктиви.

Опісля, Папа відписав цьому журналісту короткого листа:

«Те, чого мені найбільше не вистачає в цій дієцезії, це можливості “блукати вулицями”, як я це чинив у Буенос-Айресі, прогулюючись від парафії до парафії», – написав Папа Франциск.

Відписуючи журналістові, Святіший Отець також подякував йому і додав:

«Не можна заперечити, що йому “не пощастило”, бо навіть після того, як було вжито всіх запобіжних заходів, на місці опинився журналіст, який когось чекав на зупинці таксі».

Очевидно, додав він, що це жарт, і ніколи не треба «втрачати почуття гумору».

Папа також заохотив Хав’єра Брокаля реалізувати своє покликання журналіста, «навіть якщо це означає створювати труднощі для Папи».

За матеріалами: vaticannews

You cannot copy content of this page