fbpx
Світ
Папа Франциск молився перед українською іконою «Джерело Милосердя» на Святій Месі у Афінах і доторкнувся до неї

Папа Римський перебуває з візитом у Греції.

Згідно зі звичаєм, біля вівтаря, на якому Папа Франциск звершував Євхаристійне богослужіння, була встановлена ікона Пресвятої Богородиці. Цього разу ікона була з України.

Це перша копія ікони «Джерело Милосердя», оригінал якої зберігається в обителі Місійного Згромадження Святого Апостола Андрія в м. Івано-Франківськ.

У 2014 році місіонери Згромадження св. Ап. Андрія провадили реколекції на теренах Галичини. Саме в той час було віднайдено ікону, котра перебувала у знищеному стані. Від початку віднайдення ікона манила своїм поглядом і біля неї відчувається благодать миру. Ікону реставрували у 2015 р. і відтоді вона знаходиться у Генеральному домі Місійного Згромадження св. Ап. Андрія (м. Івано-Франківськ, вул. Селянська 6) та отримала назву «Джерело милосердя».

У завершальній молитві Regina Celi папа Франциск ставши перед іконою «Джерело милосердя» занурив у неї свій погляд повний благання і довіри. Після молитви папа немов бажаючи зачерпнути ласк, доторкнувся до ікони Богородиці з Спасителем.