fbpx

Оприлюднили скандальні факти з минулого Надії Савченко(відео)

Під час служби у миротворчому контингенті в Іраку Надія Савченко прославилася низкою скандалів, і була комісована з лав Збройних сил України у зв’язку з психічними розладами. Про це в ефірі skrypin.ua розповів екс-радник міністра оборони України Олександр Данилюк з посиланням на розповіді товаришів Надії по службі.

Як розповів Данилюк, екс-командир батальйону 95-ої аеромобільної бригади, під командуванням якого була Надія Савченко, під час миротворчої місії в Іраку, називав її “суцільний проблемою”. Екс-радник міністра переказав розповідь офіцера про святкування екс-військовослужбовця 8 березня в Іраці.

“За його словами, вона напилася, потім сказала: “Ви мене вітаєте з 8 березня, а я не жінка – я солдат”. Потім вона втекла невідомо куди, дзвонила своїй сестрі Вірі і говорила, що її захопили арабські терористи і вимагають вивести український контингент. Після цього її знайшли п’яною і привезли назад”,– переказав давню історію Данилюк.

За його словами, цю історію підтвердили “серйозні люди” з Головного управління розвідки Міноборони, які були свідками інциденту з п’яною Надією.

Після інциденту вже тверезу Савченко запитали – що ж тоді насправді сталось. На що вона відповіла, що арабські терористи викрали її сестру Віру і вимагали, аби Україна вивела війська з Іраку.

Читайте також: Савченко ніколи не була у в’язниці і не голодувала – Різаєва (відео)

Оскільки забрати у неї зброю не мали права, тому що вона військовослужбовець, після цього інциденту прийняли рішення спиляти бойок (деталь на автоматі) на автоматі Савченко.

За словами Олександра Данилюка, військові по службі стверджують, що після того інциденту Надію Савченко було комісовано з ЗСУ у зв’язку з неповною службовою невідповідністю, оскільки мала певні психічні розлади.

“Це інформація, яку я не перевіряв, але чув від стількох людей, що не міг не поділитися”, – додав Данилюк.

Джерело.

You cannot copy content of this page