fbpx
Без рубрики
Савченко ніколи не була у в’язниці і не голодувала – Різаєва (відео)

Волонтер Гайде Різаєва на прес-конференції у Києві розповіла невідомі подробиці про Надію Савченко. Волонтер заявила, що Савченко ніколи не була в полоні і в’язниці, а також не голодувала, і все її пригоди можна назвати добре спланованою політичною акцією.

“Що нас сюди всіх привело? Звісно ті лжегерої, з якими ми зіштовхуємося на сьогоднішній день… Оскільки я сама побувала в полоні, зауважу, що так, як поводила себе Савченко в полоні, апріорі недопустимо так себе поводити в полоні людині, яка знаходиться на непідконтрольній частині України: ходити в футболках із тризубом, викрикувати в залі засідання “слава Україні” тощо. Людина, яка перебуває в полоні, єдине, що може зробити – будь-якими способами боротися за своє життя, бо вона беззбройна. Всі ми тут не діти, і я думаю, що розуміємо, що полон – страшна річ насправді”, – сказала волонтер.

За її словами, коли Савченко їздила на судові засідання по українських політв’язнях, у Москві вона зустрічалася з Болотовим. “Зараз Болотов – був ватажком “ЛНР” перед Плотницьким з 18 травня по 14 серпня очільником “ЛНР” (у полон Савченко потрапила 17 червня 2014 року) – усіляко намагається потрапити в Луганськ і змістити Плотницького. У мене є переписка з людьми, які так само займаються обміном поранених, але це терористи, що просили номер телефону Надії Савченко. Просто за велінням долі вийшло так, що з цими людьми, які затримували Надю, у цих людей я знаходилася в полоні. Це так званий батальйон “Зоря”, створений Плотницьким. Я готова передати свою особисту переписку у Facebook”, – сказала волонтерка.

Різаєва також зауважила, що Савченко потрапила в полон озброєною, і “якимось чином протистояти своєму потраплянню в полон, вона для цього нічого не робила. Щодо цього моменту нині ведеться кримінальне провадження”.

Окрім того, вона наголосила: “З моєї тяжкої руки у них з’явився номер Наді Савченко і з цими людьми вона пізніше зустрілася. Про що вони говорили? Чому Надія Савченко не повідомила про це СБУ, будучи депутатом, маючи доступ до держтаємниці, як людина може приїжджати на непідконтрольні Україні території та вести переговори з бойовиками, які їх в принципі ніхто не делегував”.

Жінка також поставила запитання: “Чому Надія, так люблячи Крим, … бореться за політв’язнів “ДНР” та “ЛНР”, чому вона жодного слова не говорить про те, що у нас є політв’язні, яких кожного дня затримують у Криму, які там зараз гниють і знаходяться або в психлікарні, або в СІЗО?”

Після прес-конференції волонтерка виклала на свою сторінку у Facebook скріншоти переписки, яка стосується Савченко.

Нагадаємо, в інтерв’ю одному з українських видань Гайде Різаєва раніше повідомляла про те, що Надія Савченко знаходиться в тісних стосунках з кумом Путіна Віктором Медведчуком. Також кримчанка звинуватила Савченко у відкритій проросійської діяльності в Україні.

Читайте також: “Як кави випити”: білорус, який воював за “ЛНР”, розповів, як вбивав українців

Джерело.

facebook