fbpx
Політика
Опозиціонер Навальний розповів про майбутнє Криму в разі своєї перемоги на виборах президента РФ

Російський опозиційний політик Олексій Навальний збирається провести “чесний і прозорий референдум” в окупованому Криму, якщо йому вдасться перемогти на президентських виборах у Росії.

“Для того, щоб почати розв’язувати ці проблеми, ми повинні мати якусь точку, від якої відштовхуватися, і цією точкою має стати з’ясування реального волевиявлення жителів Криму на найбільш чесному і прозорому референдумі”, — сказав Навальний.

Політик зазначив, що наразі Крим є “невизнаною територією” і що перший референдум не був законним.

“Перший раз там не було нормального референдуму. У цьому і криється основа проблема. Там була якась процедура, яку назвали референдумом. У неї ніхто не вірить. Саме тому Крим не визнано, він не розвивається, він не буде розвиватися в найближчому майбутньому, як не розвивається, наприклад, Північний Кіпр. Це невизнана територія”, — заявив він.

При цьому опозиціонер наголосив, що трагедія Криму полягає в тому, що “зараз незрозуміло”, кому він належить.

“Коли ви ставите складне запитання, на нього не можна дати простої відповіді. І в цьому полягає трагедія Криму, який зараз є незрозуміло, чиєю територією. Але я можу сказати, що шлях розв’язання проблеми Криму повинен початися з нормального референдуму, який там треба провести”, — заявив Навальний.

Читайте також: Путін особисто втручався у вибори в США – NBC NEWS

Джерело.

 

 

facebook