fbpx
Політика
Путін особисто втручався у вибори в США – NBC NEWS

Представники розвідки США переконані, що президент РФ Володимир Путін особисто брав участь в кампанії щодо втручання в президентські вибори в США.

Про це заявляє NBC News з посиланням на старші посадові особи американської розвідки. Два представника розвідки заявили, що нові розвід-дані показують, що Путін особисто керував тим, як вкрадені в результаті злому дані демократів опинялися в ЗМІ.

Ця інформація надійшла з дипломатичних джерел і шпигунів, які працюють на союзників США. За повідомленням одного із джерел, все починалося у якості “вендети” проти Гілларі Клінтон, а трансформувалося в спробу показати корупцію в американській політиці і відвернути від США ключових союзників, демонструючи їм, що не можна більше розраховувати на Америку як на надійного світового лідера. Телеканал повідомив, що коментарів від ЦРУ і канцелярії директора Національної розвідки отримати не вдалося.

Читайте також: Коли ми зрозуміли що знайшли, у нас затремтіли коліна! Відкриття Гроба Господнього підтвердило всі припущення вчених!

Джерело.

 

Related Post

facebook