fbpx
Світ
Операція Туреччини в Сирії: загинув перший солдат

Туреччина втратила першого військового під час дедалі активнішої операції на півночі Сирії, повідомляють в армії.

Під час обстрілу курдськими бойовиками турецьких танків загинув один солдат і поранено ще трьох. Курдські ЗМІ повідомляють про три підбиті танки.

Турецькі броньовані машини перетнули кордон раніше цього тижня, щоб долучитися до операції, націленої проти “Ісламської держави”, а також проти курдських сил, що воюють на цій території.
Сутички з курдськими військами сталися поблизу Джераблуса, прикордонного міста, яке Туреччина допомогла сирійським повстанцям відбити в “Ісламської держави”.

Турецька авіація бомбардувала позиції ісламістів на півдні міста.

Туреччина заявила, що продовжуватиме військову операцію доти, доки від сусідньої країни не буде “терористичної” загрози – йдеться, очевидно, і про ІД, і про курдів.

В Анкарі побоюються, що курдські бойовики можуть захопити суцільну смугу землі вздовж турецького кордону, що стало б величезним здобутком для Робітничої партії Курдистану (РКК) – забороненої в Туреччині воєнізованої організації, яка бореться за курдську автономію.

Дії Туреччини ще більше ускладнюють і без того затягнуту громадянську війну в Сирії. І Туреччина, і курди є союзниками США.

Читайте також: Що потрібно, щоб виграти грін карту

Джерело.