fbpx
Світ
Онука Йосипа Сталіна шокувала всіх своєю фото (фото)

У мережі можна знайти не так багато інформації про життя Кріс Еванс.

43річна спадкоємиця радянського вождя Йосипа СталінаКріс Еванс живе вСША в місті Портленд (штат Орегон) і володіє антикварним магазином.

Про це пише cosmo.ru

Світ звернув увагу на онуку Сталіна після того, як в мережі з’явилася фотосесія Кріс, де дівчина позує з автоматом і в образі панка.

Нічого собі“, “Не схожа на діда“, “Сталіна на неї немає“, “Вона зовсім не говорить російською, “Повірити не можу“, — писали користувачі під фото Еванс.

 У мережі можна знайти не так багато інформації про життя Кріс Еванс. Відомо, що в 1966 році її мати і донька Йосипа Сталіна Світлана Аллілуєва вирушила в дружню поїздку по Індії. Там вона звернулася в американське посольство, щоб отримати політичний притулок. У 1970 році Світлана, яка змінила ім’я Лана Пітерс, вийшла заміж за громадянина США, від якого народила доньку Кріс.

У 1984 році дочка вождя вирішила повернутися на батьківщину, але, поживши тут два роки, повернулася в Америку. В деяких джерелах сказано, що Кріс Еванс перестала спілкуватися з матір’ю через втечу в СРСР, а після повернення родички вони так і не налагодили стосунки. Світлана померла в 2011 році в США, її тіло було кремовано.

0_18fba6_2d3ea472_orig