fbpx
Політика
Оголошений новий головний люстратор України

Переможцем конкурсу Мін’юсту стала Анастасія Задорожна.

У конкурсі на посаду директора департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України перемогла в.о. директора департаменту Анастасія Задорожна. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За інформацією міністерства, Задорожна набрала в ході конкурсу 19,05 балів. Її заступником – начальником відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи департаменту з питань люстрації – обрано Олександра Чіковані.

Також конкурс визначив двох фахівців департаменту: головного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи, ним став Сергій Козиренко, і провідного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами – Вікторію Білак.

Довідка. Раніше Анастасія Задорожна працювала головним спеціалістом відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи департаменту люстрації.

У 2010 році вона закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”. За даними ЗМІ, раніше вона була помічником депутата Верховної Ради від фракції Блок Петра Порошенка Олега Барни.

Нагадаємо, 21 листопада 2016 року директор департаменту з питань люстрації Мін’юсту Тетяна Козаченко пішла у відставку.

За результатами двох конкурсів відомство так і не змогло визначити нового головного люстратора країни.

Читайте також: Терористи кажуть, що вже знайшли альтернативу українській електриці

Джерело.