fbpx
Події
Терористи кажуть, що вже знайшли альтернативу українській електриці

У терористичних “ЛНР” та “ДНР” заявляють, що не мають проблем з електроенергією після відключення подачі Києвом.

Про це заявив уповноважений представник самопроголошеної республіки Владислав Дейнего в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна“.

За його словами, електроенергію обидві так звані “республіки” отримують з Росії.

“Використовуються ті схеми розподілу, що використовувалися в 2014 році, коли подача електроенергії з України була неможлива через пошкодження розподільчих мереж”, – сказав Дейнего.

Він також додав, що питання про відключення електроенергії стане ключовим на майбутніх переговорах контактної групи в Мінську 26 квітня.

При цьому у так званому “міністерстві промисловості і торгівлі “ЛНР” заявили, що роботу частини промислових підприємств, зокрема, шахт, можуть призупинити.

“Частина підприємств може бути переведена на споживання електроенергії за графіком, інша частина промислових об’єктів, включаючи деякі шахти, може бути зупинена до того, як дефіцит електроенергії буде компенсований повністю”, – заявити так званому “міністерстві”.

Нагадаємо, Національна енергетична компанія Укренерго підтвердила, що уночі проти 25 повністю припинено електропостачання на тимчасово окуповано територію Луганської області.

Читайте також:  Час додому: робочий день чиновників з зарплатнею у 200 тисяч гривень триває 4 години (відео)

Джерело.