fbpx
Світ
Одного з ГРУшників, якого обміняли на Надію Савченко, вбuли в Росії, – Агеєв

Євгеній Єрофєєв, якого затримали на Донбасі України у складі одного з бaндформувань тeрoристів, а потім обміняли на зарyчницю Кремля Надію Савченко, вже мeртвий.

Принаймні в цьому переконує ще один російський контрактник, якого затримали в АTО, Віктор Агеєв в інтерв’ю російському виданню “Новая газета”.

Так, журналіст нагадав Агеєву історію про сержанта Александрова і капітана Єрофєєва, які чекали обміну майже рік (наприкінці травня 2016 Україна обміняла їх на Надію Савченко ). Та контрактник відповів, що ніхто з офіційних представників Росії його досі не відвідав. Однак, навіть якщо йому вдасться повернутись в Росії – там немає перспективи.

Читайте також: Таємне інерв’ю ГРУшника Єрофєєва. Мені є що сказати Савченко (відео)

“Навіть якщо потім колись повернуся в Росію – то що далі? Ти чув, що стало з ГРУшником Єрофєєвим, коли він повернувся? Його просто прибрали. Убuли”.

“Звідки ти знаєш?” – перепитав його журналіст.

“Я знаю точно. Про це всі говорять: і там, і тут, по цей бік. Всі знають, що з ним це зробили. Тому що говорив зайвого… Я впевнений”, – сказав Агеєв.

Нагадаємо, росіянина Віктора Агеєва затримали на Донбасі. Він зізнався, що є російським контрактником. У Міноборони Росії вже звично відхрестились від свого військового.

22 липня йому дозволили зустрітись з матір’ю, яка приїхала в Україну, а також з російськими журналістами.

facebook