fbpx
Світ
Одна з провінцій Канади спрощує умови трудової міграції

Канадська провінція Саскачеван успішно запросила 142 кандидата на потік “Підприємець” в рамках Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP) і оголосила дату наступних наборів. Про це повідомляє vancouverok.com.

Щоб залучити більше учасників, було зроблено ще дещо: тепер заявникам потрібно набрати всього 80 балів, щоб їх запросили до участі в програмі. Це найнижчий рубіж за всю історію існування системи балів.

Уряд Саскачевану називає цей потік Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP), так як завдяки йому успішні підприємці можуть знайти бізнес-партнерів або відкрити власну справу в провінції. Вони будуть працювати і жити в Саскачевані зі своїми сім’ями, якщо вони приїдуть разом. Заявники, яких допустили до участі в програмі, спочатку отримають пропозицію про роботу, а за умови виконання угоди про виконання службових обов’язків, вони зможуть подати заявку на постійне проживання в Саскачевані.

В рамках цієї програми до підприємців висуваються наступні вимоги: власний капітал в розмірі $ 500 000 CAD, інвестиції в акціонерний капітал – $ 200 000 (ця сума збільшується до 300 000 $, якщо інвестування відбувається в таких містах, як Саскатун і Реджайна). Якщо підприємство може створити додаткову економічну вигоду для Саскачевану, то до нього застосовні додаткові вимоги, як сказав офіцер імміграційної служби.

Заявники, які відповідають всім вимогам програми, потрапляють в загальний список кандидатів і отримують оцінку за 160-бальною шкалою.

Особливість системи оцінювання в тому, що вона фокусується на вимогах місцевого ринку праці. Наприклад, кандидати, які планують інвестувати у важливий для провінції сектор економіки, можуть отримати більше балів. Те ж стосується і кандидатів, які приїжджають на ознайомчий візит в Саскачеван тривалістю мінімум п’ять робочих днів і з обов’язковою взаємодією з відповідними представниками бізнес-середовища. Серед інших чинників, що впливають на рейтинг кандидата, можна назвати його вік, рівень освіти, знання іноземних мов, досвід ведення бізнесу і т.д.

До останніх змін нижній поріг по балах для отримання запрошення до програми становив 95. Відповідно, зниження до 80 балів – дуже значне. Скоро стане ясно, чи знизять мінімальний показник ще більше.

Крім набору кандидатів, організатори програми оголосили ще про три дати, коли будуть приймати нових учасників на програму:

– 19 липня 2017 р
– 18 жовтня 2017 р
– 17 січня 2018 р

Це оголошення – перше в імміграційній системі Канади, яке за останні роки охоплює все більше провінцій. А федеральний уряд відходить від імміграційної системи, що працює в порядку черговості. Замість цього Канада переходить на систему, засновану на запрошенні іммігрантів в країну. Інші уряди, на відміну від уряду Саскачевану, поки що не оголосили точні дати набору кандидатів на імміграційні програми.

Читайте також: “ЦЕ ЯКЕСЬ ГНІЗДО БАНДЕРІВЩИНИ!” ПАРЛАМЕНТ КАНАДИ РОЗЧУЛИВ ВИШИВАНКАМИ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама