fbpx

Одеситка народила п’ятірню (фото)

24 червня співробітниці одеського комунального підприємства народилося відразу п’ять малюків – три хлопчики і дві дівчинки.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Одеської міськради.

“Щасливою мамою п’ятерняшок стала співробітниця комунального підприємства” Міський інформаційно-аналітичний центр “Оксана Кобелецьке. У сім’ї Оксани вже росте трирічна дочка, яка стане старшою сестрою відразу для трьох братиків і двох сестричок”, – сказано в ньому.

Як зазначив керівник міського департаменту охорони здоров’я Ігор Шпак, п’ятірня була діагностована ще при першому ультразвуковому дослідженні на 8 тижні вагітності.

Читайте також: У США батько намагався оживити забуте на сонці немовля, засунувши в морозилку

Протягом всієї вагітності пацієнтка перебувала під постійним індивідуальним і консіліумним наглядом. Для збереження вагітності Оксана отримала своєчасну і адекватну допомогу в міському пологовому будинку №5 Одеси, а в 26-27 тижнів була переведена на третій рівень надання акушерської та перинатальної допомоги – в Одеський обласний перинатальний центр, де були проведені пологи шляхом кесаревого розтину на 30 му тижні вагітності для збереження життя матері і дітей.

Додаткова апаратура для дихальної підтримки дітей отримана з обласної дитячої клінічної лікарні та пологового будинку №5 Одеси.

Відзначається, що мати і малюки отримують всю необхідну медичну допомогу і забезпечені медикаментами в повному обсязі.

У новонароджених проведена медикаментозна профілактика дихальних розладів за допомогою препарату сурфактанту.

Серед п’яти близнюків – три хлопчики і дві дівчинки. Їх маса при народженні становила відповідно 1 810, 1190 1720 1250 і 1450 грам.

“Оксана розповідає, що в родині вже придумали імена новоспеченим одеситам – Денис, Дарина, Владислав, Олександра і Давид”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Австралійка схудла на 60 кг заради дітей: вражаюча трансформація (фото)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Джерело.

You cannot copy content of this page