fbpx

Жінка схудла на 60 кг заради дітей: вражаюча трансформація (фото)

Мешканка Австралії Карлі Тарлоу схудла на 60 кг заради того, щоб подавати хороший приклад своїм дітям. Після народження другої дитини 36-річна жінка важила 120 кг. При цьому вона пила по 4 літри Кока-коли в день і їла багато солодощів і шкідливої їжі. Однак в якийсь момент вона подивилася на себе з боку і подумала: “Я справжня лицемірка, як я можу вчити своїх дітей здорового харчування, якщо сама не подаю їм приклад”.

Після цього Карлі активно зайнялася своїм схудненням і скинула 60 кг за дев’ять місяців. Зараз Карлі чудово виглядає і навіть сама стала працювати особистим тренером. Спочатку вона змінила систему харчування і гуляла по годині щодня, після чого, вже втративши 20 кг, наважилася піти в тренажерний зал. Особистий тренер і посилені заняття допомогли їй скинути ще 40 кг.

Операцій з видалення зайвої шкіри вона не робила, проте трохи збільшила собі груди – разом із зайвою вагою пішов і обсяг бюста, і їй не сподобався результат. Зараз жінка задоволена своїм тілом і відчуває себе щасливою і повною сил.

Читайте також: Більше половини громадян України страждають зайвою вагою – дослідження.

Karlye Thurlow 1

Karlye Thurlow

Джерело.

You cannot copy content of this page