fbpx
Світ
Нові подробиці: мати ти та сину загрожує в’язниця за не родинні зв’язки (фото, відео)

За інцест їх можуть посадити у в’язницю на півтора роки. Моніка Мерес, якій зараз 36 років, та її 19-річний син Калеб Петерсон постануть перед судом американського штату Нью-Мексико за звинувачення в інцесті. Про це повідомляє The Daily Mail. Якщо ж парочку визнають винними, то їм світить до 18 місяців в’язниці.

Але закохані, своєю чергою, вирішили звернутися до громадськості зі своєю справою з метою підвищення обізнаності про генетичний  потяг і отримати законний дозвіл на право і надалі займатися цим. Таке явище виникає, коли близькі родичі були розлучені в ранньому віці і зустрілися вже зрілими.

Більше читайте тут:  Жах XXI століття: 36-річна мати і її 19-річний син закохані і готові відстоювати свої права в суді (фото)

Як йдеться у повідомлені, жінка народила хлопчика, коли їй було 16 років. Майже одразу вона віддала його на всиновлення. Зустрілися вони лише минулого Різдва і з того часу продовжили своє спілкування в Інтернеті. Калеб згодом переїхав до матері. Зараз він зазначає, що закохався в жінку частково через те, що вона піклується про нього і просто робить його щасливим.

За словами підлітка, вже через тиждень він зрозумів, що закоханий у Моніку. Сама мати каже, що боїться виходити в місто, бо всі вже знають про її стосунки з сином. Також вона визнала, що коли вперше у неї з сином були фізичні стосунки, то, коли вони закінчили – трималися за руки, а потім цілувалися. І саме поцілунки призвели до інших речей.

Варто зазначити, що зараз парі не можна бачитися до рішення суду. І Калеб зізнався, що, якби він зараз побачив свою маму, то сказав би, як міцно кохає її і сумує за нею.

Джерело.

Реклама