fbpx
Світ
Нова російська зброя перевершує американську, – генерал США

Технології електронних засобів ведення війни, продемонстровані російською стороною в Україні, – кращі в світі, каже генерал

Нові російські вогневі засоби перевершують американські мінімум на третину в дальнобійності. В Росії також розроблено «нове покоління суббоєприпасів, які наповнені термобаричними вибуховими речовинами». Про це в інтерв’ю The Washington Post сказав відставний генерал-майор Армії США Роберт Скейлз.

Генерал стверджує: все американські снаряди і боєголовки для «сталевого дощу» «навмисно знищені попередніми двома адміністраціями США – принесені в жертву богам політ коректності». США відмовилися від суббоєприпасів після того, як інші країни підписали договір про їх заборону. «Росія, Китай та Ізраїль визнали, що їм треба воювати на реальних війнах, і проігнорували договір. У результаті російський батальйон важких установок залпового вогню, що стріляє «сталевим дощем», сіє смерть на площі, що мінімум в п’ять разів перевищує район ураження американським батальйоном реактивних систем залпового вогню, який стріляє звичайними боєголовками», – йдеться в статті.

Російські тактичні БПЛА (безпілотні літальні апарати), що знаходять цілі для артилерії, «набагато досконаліші (і набагато більш чисельні) за наші», додає автор.

«Технології електронних засобів ведення війни, продемонстровані російською стороною в Україні, – кращі в світі, набагато краще наших», – йдеться в статті.

Скейлз уточнює: «Якщо б ми воювали з росіянами просто сьогодні, ми б перемогли». У США півмільйона добре навчених військовослужбовців, у Росії – 800 тис., але дві третини – призовники. «Російські ВПС теж не можуть змагатися з нашими. Але український досвід говорить нам, що за таке змагання доведеться заплатити великим кровопролиттям», – йдеться в статті.

Читайте також: Російська православна церква зайнялась виробництвом вина

Джерело.