fbpx
Світ
Неймовірно: підліток вийшов з коми і несподівано заговорив іноземною мовою (відео)

Пацієнт починає розмовляти на своїй рідній мові так, як зазвичай кажуть іноземці, а в особливо складних випадках може і зовсім заговорити іноземною мовою. Саме це сталося з 16-річним підлітком з Джорджії, США, після того, як він отримав струс мозку на футбольному полі.

Рубен Нсемох (Reuben Nsemoh) на одному з тренувань своєї футбольної команди, як завжди, грав у ролі воротаря. У момент чергового нападу він вийшов з воріт, щоб зловити м’яч, і в цей момент отримав сильний удар в голову. Його тренер Бруно Калонжи (Bruno Kalonji) розповів, що хлопчик кілька разів переставав дихати і у нього були судоми, що дуже налякало чоловіка. Лікарі відвезли Рубена в лікарню — підліток впав у кому, яка тривала 3 дні.

Коли хлопчик вийшов з коми, він виявив, що не може спілкуватися англійською мовою. Замість цього він заговорив іспанською, причому так швидко, як ніби саме ця мова була для нього рідною. Батьки Рубена зазначили, що їхній син трохи говорив по-іспанськи, але, звичайно, не на рівні носія. Через кілька днів після пробудження підліток почав потроху згадувати англійські слова і забувати іспанські.

Зараз Рубен продовжує реабілітацію вдома, він все ще періодично страждає від судом. На його думку, іспанською він заговорив тому, що саме на цій мові спілкувалися при ньому іноді його друзі, а він, можливо, підсвідомо запам’ятовував слова. В майбутньому юний воротар планує повернутися на поле, однак його тренер заявив, що не пустить його на тренування без захисного шолома, яким рекомендує обзавестися всім.

Читайте також: ШОКУЮЧА ЖОРСТОКІСТЬ: МЕДСЕСТРА ВБИЛА 8 ЛЮДЕЙ

Синдром іноземного акценту — це рідкісне захворювання, яке може виникнути після травми головного мозку.

Джерело.

Реклама