fbpx
Політика
Нехай довічно їсть баланду: Багіров назвав заяву Бондаренко ударом у спину Україні

Заява екс-депутата України Олени Бондаренко антиукраїнського характеру з приводу загибелі Василя Сліпака, розміщена у відкритому доступі на її станиці в Facebook, є кримінальним злочином, за який передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Про це заявив голова правління «Міжнародної Ліги захисту прав громадян», правозахисник Едуард Багіров в коментарі виданню «Обозреватель».

«Бондаренко повинна сидіти в тюрмі, їсти баланду для науки іншим так званим політикам, які дозволяють собі в умовах інформаційної війни здійснювати таку зраду інтересів народу України», – емоційно заявив він.

Багіров вважає, що таким постом Бондаренко підіграє ворогам і «намагається отримати благословення господарів Кремля на те, щоб вона могла перебувати в Росії, отримувати допомогу і підтримку режиму Путіна».

Читайте також: Депутат від БПП назвав перейменування Московського проспекту на честь “нацистського прихвосня Бандери”

При цьому правозахисник нагадав, що Олена Бондаренко «не є простим вчителем, лікарем або підприємцем», в минулому вона займала високі посади в державі і мала доступ до державної таємниці. Тому, вважає Багіров, її місце – у в’язниці, «бажано довічно».

«Щоб іншим не кортіло використати соціальні мережі для того щоб лити бруд на Україну, на патріотів, на наше право захищати нашу батьківщину», – не стримував емоцій правозахисник.

Нагадаємо, 2 липня Олена Бондаренко, коментуючи численні дописи із співчуттям з приводу загибелі бійця «Правого сектору» Василя Сліпака, заявила про те, що спів у опері не може слугувати виправданням вбивцям.

Читайте також: З’явилися страшні подробиці бою, в якому загинув Сліпак

«Про оперних співаків, художників і письменників, вбитих на фронті. Вони туди їдуть вбивати. Не співати, не малювати і не писати. Вони ходять зі зброєю. Вони з неї стріляють в людей. І це їх вибір. Свідомий. Вони вибрали смерть. Бо на війні або ти вбиваєш, або вбивають тебе», – написала вона. А тому спроба «виправдання вбивств» родом занять, віком, кольором шкіри, орієнтацією тощо – є лише «банальною дискримінацією», цинічно прокоментувала Бондаренко.

Читайте також: Московська церква веде на Київ колони в оточенні людей в камуфляжі (фото)

Джерело.