Події
Московська церква веде на Київ колони в оточенні людей в камуфляжі (фото)

УПЦ МП проводить всеукраїнську «Хресну ходу за мир».

Учасників всеукраїнської Хресної ходи, яку організувала Українська православна церква Московського патріархату, охороняють люди в камуфляжі. Про це свідчать фотографії, опубліковані у соціальних мережах.

Читайте також: Священик розповів вражаючу правду про червону нитку на зап`ясті

На одній з таких видно, як люди ідуть по одній частині автомобільної траси, а автомобілі по іншій. Учасники хресної ходи окрім традиційно церковних символів хреста чи ікон начепили георгіївські стрічки. Дехто з учасників начепив на одяг значки із зображенням останнього російського царя Миколи ІІ.

Читайте також: Папа Римський заявив, що церква має попросити вибачення у геїв

Як відомо, Всеукраїнська хресна хода, організована УПЦ МП, стартувала 9 липня з Почаївської лаври у Тернопільській області. Учасники ходи вирушили до Києва з Тернопільщини. Під час подорожі учасники ходу відвідають святині Кременця, Шепетівки, Житомира та інших місць.

На Сході країни хода стартувала зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 27 липня її учасники прибудуть до Києва, де зустрінуться з учасниками Хресного ходу з Почаївської лаври, і разом святкуватимуть День Хрещення Русі.

Читайте також: В Україні позбавили почесного звання Патріарха Кирила

Джерело.

Related Post