fbpx
Без рубрики
Лещенко відмовився коментувати зустріч із олігархом Григоришиним

Вночі 16 липня у відомому київському ресторані BAO депутат від БПП Сергій Лещенко зустрічався з проживаючим в Україні відомим російським олігархом Костянтином Григоришиним

Про це повідомляє ТСН.

“Ми з друзями святкували день народження мого хрещеника. За сусіднім столиком від нас сиділа Севгіль Мусаєва (головний редактор інтернет-видання Українська правда – ред.), очевидно, зі своїми знайомими. Коли ми йшли, у дверях зустріли Лещенка і Григоришина з ще якимись людьми, напевно – з охороною. Їх обох я знаю особисто і, звичайно, ні з ким не сплутаю”, – розповів Горбаль.

Читайте також:  Місцевим радам запропонували компенсувати зростання тарифів на ЖКП з власних бюджетів.

Лещенко офіційно коментувати цю інформацію відмовився. Григоришин на дзвінки та смс не відповідає. Мусаєва підтвердила, що була в ресторані, але зустрічалася з іншими людьми, додавши, що “ситуація не варта виїденого яйця” і не стала коментувати зустріч Лещенка з олігархом.

Нагадаємо, Сергій Лещенко є одним з відомих критиків українських олігархів і неодноразово називав їх однією з головних перепон на шляху розвитку України.
Костянтин Григоришин – одіозний російський олігарх, який фігурував у багатьох журналістських розслідуваннях. Його нерідко називали тіньовим інвестором “Української правди”, де до потрапляння в Раду працював Лещенко. Цю інформацію Григоришин заперечує і в інтерв’ю виданню “Новое время” заявив, що завжди готовий допомогти виданню, але не грошима.

Джерело.