fbpx
Політика
“Не побачила в них чорта”. Савченко вперше прокоментувала зустріч із плотницьким та захарченком (відео)

Депутат стверджує, що не попереджувала свою політсилу про заплановані переговори. Нардеп Надія Савченко вперше підтвердила зустріч із ватажками “ЛНР” та “ДНР” Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком у столиці Білорусі – Мінську. Політик вийшла до журналістів і заявила, що вона співпрацює із МЗС та СБУ у рамках закону.

“Щодо зустрічі в Мінську. Так, відбулася зустріч. В мінському форматі трьохсторонньому. З присутністю російської сторони і присутності Захарченка і Плотницького від “ДНР” та “ЛНР”. Зустріч від була направлена для того, щоб посилити мінський формат і зробити його більш дієвим найближчим часом”, – заявила народна обраниця.

Вона додала, що не ставила до відома фракцію “Батьківщини” про свої переговори із ватажками бойовиків і додала, що не побачила “чорта” у Захарченку та Плотницькому.

“Я обіцяла людям, вийшовши з в’язниці, що буду боротися, буду говорити навіть із чортом. Так, я сиділа за столом переговорів з людьми, з якими ми стріляли один в одного. Я в них чорта не побачила, бо якби я в них бачила чорта, ми б ні про що не домовилися”, – пояснила вона.

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань “ДНР” і “ЛНР” у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася. В свою чергою, головний “ЛНРівець” Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник “ДНР” Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою “всіх на всіх”.

“Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів”, — сказав він. У “Батьківщині” переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими.

Читайте також: Зеленський з родиною поїде розважатися у Австралію

Джерело.

facebook