fbpx
Дозвілля
Зеленський з родиною поїде розважатися у Австралію

Володимир Зеленський повідомив у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1, що цьогоріч разом із родиною вирушить до Америки й Австралії. У США в зірки гастролі.

“Їдемо до Америки. Буде тиждень на прогулянки, а потім Америка й Австралія. Це довго летіти, – говорить шоумен, – Ми летимо в Орландо, там діснеєвський парк. Мені буде страшно, а дітям весело. Я повинен бути з ними поруч. Хоча сам не добре сприймаю ці гірки. Останній раз це був страшний ліфт у Парижі. Ми з донькою падали, страшний ліфт. Діти звідти вибігали у сльозах, а я не міг говорити потім хвилин 15. Донька сміялася та казала: “Давай ще раз!”. А я кажу: “Ти хочеш втратити батька?”.

Цього літа свою родину Зеленський звозив в Італію у Тоскану. Донька шоумена відсвяткувала день народження.

“Я хотів, щоб був квест, щоб вона знайшла подарунок. Подружки, басейн, побачить ключик. Ми придумали цей квест. а вона заходить і каже: “Я б хотіла, щоб ви мені подарували Apple Iwatch”, повертається і пішла. Я такий: “Сашо, почекай, ми хотіли щось особливе, квест”. Вона каже: “Тобі треба щось особливе, квест? Тату, ти хотів, щоб я читала, от я пішла” – говорить Зеленський.

Читайте також: +50 000– приходить і каже, будете? Сім’я з Семикаракорська своїми жартами змусила витирати сльози ведучих і глядачів шоу Розсміши коміка 2016 (відео)

Джерело.

facebook