fbpx
Світ
“Не ігноруйте свербіж”: пост вагітної в соцмережі врятував її малюка (фото)

Американка Крістіна ДеПіньо на останніх тижнях вагітності зіткнулася з дивними симптомами – її мучив постійний свербіж, особливо свербіли долоні і підошви. Дівчина вирішила запитати поради, написавши пост у соціальній мережі Facebook. Як з’ясувалося, саме це її рішення врятувало життя її дитині, оскільки підписники порадили Крістіні не відкладати з візитом до лікаря, адже у неї може бути холестаз вагітних. Про це пише видання Today.com.

Доктора підтвердили діагноз “поставлений” в мережі, і вирішили викликати пологи, оскільки холестаз загрожує життю плода – близько 15% немовлят не виживають.

У той момент, коли Крістіна вперше взяла на руки свою доньку, вона подумала про те, що було б, якби вона  не запитала поради?

“Що було б, не напиши я про це в Facebook? Що, якби нікому не прийшла в голову думка про холестаз? Я думаю, потрібно обов’язково розповісти про це іншим жінкам. Мені б не хотілося, щоб хтось із них потрапив у таку ситуацію ”

Читайте також: Киянка в пологовому будинку отримала тяжку травму: Ви забрали у мене можливість бути повноцінною мамою

Пізніше Крістіна опублікувала в соцмережі пост з попередженням про те, що не потрібно ігнорувати симптоми під час вагітності, і подякувала підписникам, які підказали їй можливий діагноз. Її пост розлетівся по всій мережі, зібравши понад 25 тисяч перепостів і близько 11 тисячі лайків.

Джерело.