fbpx

Названі найменш гостинні для туристів міста

Британські ЗМІ назвали найнегостинніші місця в світі, де туристам зовсім не раді. У списку, за даними газети The Independent, виявилися вісім куточків нашої планети, передає “Обозреватель”.

Висновки були зроблені за результатами аналізу тисяч записів в соціальних мережах з коментарями про погане ставлення до туристів.

Найбільш недружнім до мандрівників видання визнало американський Арлінгтон (штат Техас). Ще в 2015 році чартерний перевізник Stratos Jets, проаналізувавши 37 тисяч геотегів, з’ясував, що ставлення до туристів в місті можна назвати найгіршим в США.

На другій сходинці опинився розташований в Італії національний парк Чінкве-Терре, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У лютому 2016 року місцева влада оголосила про те, що відвідування природоохоронної території стане платним. Влітку 2015 року парк відвідали 2,5 мільйона осіб, а в минулому році, як тільки число мандрівників перевищило 1,5 мільйона чоловік, відвідування Чінкве-Террі просто заборонили.

Читайте також: Дослідники визначили найбільш релігійну країну Європи

На третій позиції рейтингу опинився грецький Санторіні. У 2016 році влада острова оголосили, що число заходять до місцевого порт круїзних лайнерів досягло критичних розмірів. Щодня сюди тільки по морю прибували 10 тисяч мандрівників. Цього літа влада обмежить ця цифру вісьмома тисячами.

Також до списку увійшли гарячі джерела Онсен в Японії, Амстердам, Барселона, Бутан і таїландський острів Ко-Кай.

You cannot copy content of this page