fbpx
Світ
“Нарешті найлютіші морози відступають”, – синоптик

Нарешті найлютіші морози відступають.

В Україні завтра, в неділю, ВДЕНЬ очікується 0+3 градуси, а в західних областях навіть до +5 градусів, на Сумщині, Харківщині, Луганщині, Полтавщині до 2 морозу.

Найближчої НОЧІ мінімальна температура повітря коливатиметься в межах -2-6 градусів, на південному сході (Маріуполь!) -4-8 градусів, в східних областях та на Полтавщині -7-12 градусів.

Тобто, найхолодніше ще буде в нічні години в східній половині України, але вдень теплішатиме до нуля.

Опади.

Невеликий сніг очікується переважно ВНОЧІ в центральних областях (окрім Дніпропетровщини), в Одеській, Чернівецькій областях. А також у північних областях.

Всі частини, які не ввійшли до цього переліку – без опадів.

Це – найближчої ночі!

Завтра вдень, у неділю, суттєвих опадів в Україні не передбачається.

Вітру сильного не буде.

У Києві найближчої ночі і, можливо, завтра вранці – невеликий сніг.

Вдень 13-го березня без опадів. Теплішає.

Вночі до -4 градусів, вдень до +2 градусів.

У понеділок-вівторок до +5+7 градусів.

Далі трохи знову похолодає, але не критично.

Це невелике потепління може трохи розслабити. Навпаки, ретельніше стежте, щоб не перемерзати. Саме зараз люблять додатково гуляти віруси.

Організм, голову, судини, внутрішній і зовнішній стан тримаємо у рівновазі, гігієні фізичній і моральній(необхідній та можливій), не вселяємо тривогу близьким своїми страхами, читати різноманітних еспертів також не варто, вони так самі себе заспокоюють, лякаючи інших, нашим дорогим оборонцям максимально, кожен за своїми можливостями, допомагаємо.

Про ‘не перемерзати’ – я ходжу і сплю в подвійних колготках-штанах, на це ще дві пари шкарпеток, а верхня частина на мені складається з чотирьох предметів гардеробу. Нормально.

Почекаю до +10 градусів, там побачимо.

Наталка Діденко, синоптик