fbpx
Світ
Напередодні католицького Різдва на кордоні з Польщею – шалені черги

Черги на польському кордоні вже давно стали важливим фактором у житті українців, адже дуже багато людей змушенні перетинати кордон в силу тих чи інших обставин чи потреб. Для когось це бізнес, хтось їде на роботу чи навчання а комусь потрібно на відпочинок чи закупи до Польщі, або й до Європи. Як наслідок – великі черги на кордоні Польщі та довгі години очікування на перетин кордону в той чи інший бік. Все це відбувається кожного дня, але бувають періоди особливо великого завантаження пунктів пропуску на кордоні України та Польщі і зараз саме такий час.

Вже починаючи з четверга 22 грудня у напрямку з Польщі до України почали утворюватися великі черги автомобілів перед кордоном. Все пояснюється досить просто – попереду період зимових свят, як польських так і українських. І тому маса людей,що працють чи вчиться у Польщі та Європі буде ще декілька днів перетинати кордон їдучи до дому на вихідні, Новий рік та Різдвяні свята.

Станом на 18-00 вечора п’ятниці 23 грудня на всіх без виключення пунктах пропуску з Польщі можна бачити величезні черги, які були ще з вечора і за цілу ніч не стали меншими. А враховуючи те, що більшість наших земляків ще працює і почнуть вони їхати додому тільки сьогодні після роботи, то можна спрогнозувати шалено довгі черги з Польщі ще у суботу і мабуть до недільного ранку.

Якщо розглядати дані польських митників то час очікування в чергах перед кордоном досягає 8 годин перед деякими пунктами пропуску.

Також є черги перед кордоном до Польщі. Ті хто робить закупи в Польщі чи змушений перетинати кордон автомобілем стараються залагодити свої справи до святкових та вихідних днів.

За даними Державної прикордонної служби черги на кордоні до Польщі станом на 18-00 вечора п’ятниці 23 грудня виглядають так:

  • “Рава-Руська” – 250
  • “Грушів” – 150
  • “Краковець” –50 (додаткова -80 л/а)
  • “Угринів” – 120
  • “Смільниця” – 80
  • “Устилуг” – 30
  • “Ягодин авто” – 20
  • “Шегині” – 20

Читайте також: Юзерів шокувало відео жорстокого нападу молодика на жінку в торговому центрі

Джерело.

facebook