fbpx

Найгучніша подія року: онлайн-трансляція весілля принца Гаррі та Меган Маркл

У суботу, 19 травня, в каплиці Святого Георгія у Віндзорі (Великобританія) відбудеться вінчання принца Гаррі Уельського і актриси Меган Маркл, пише “Лайм”.

Син принца Чарльза і принцеси Діани візьме в дружини американку, яка старша за нього на три роки і вже була заміжня. Але королева Єлизавета ІІ схвалила цей шлюб, їй важливо, щоб онук був щасливий. Гаррі і Меган вже отримали титули. Так, принц Гаррі стає Його Королівською Високістю Герцогом Сассекським, а Меган в шлюбі стане її Королівською Високістю Герцогинею Сассекською.

Меган заради шлюбу з Гаррі відмовилася від акторської кар’єри, від соцмереж і від звичного життя. Та не все пройшло гладко, її родичі постаралися зробити життя Меган перед весіллям не зовсім райдужним. Справжні і вигадані подробиці з життя міс Маркл з’являлися в ЗМІ із завидною регулярністю, адже зведеним брату і сестрі треба було заробити.

Заробив, схоже, і батько Меган Томас Маркл, але йому стало соромно і він відмовився вести дочку до вівтаря. Поведе Меган до вівтаря принц Чарльз. У Меган також буде надійна підтримка – її мати Доріа Регленд і сам принц Гаррі.

Читайте також: Що заборонять робити Меган Маркл після весілля з принцом Гаррі

Канал королівської сім’ї покаже найважливіші моменти. Ну, а телеканали будуть показувати свою версію. Дивіться, як всі готуються до весілля. Гості почали збиратися, оркестр розважає людей, а дами демонструють капелюшки!

You cannot copy content of this page