fbpx

Найбільший в світі, український літак “Мрія”, спричинив ажіотаж у Данії: тисячі людей прийшли, щоб подивитись на гіганта (відео)

Найбільший в світі, літак українського виробництва Ан-225 “Мрія”, приземлився в м. Біллунд (Данія).

“У всьому світі існує лише один такий екземпляр літака, а тому це особливий день для аеропорту та для тих, хто цікавиться польотами”, – сказав Йеспер Клаусхольм, менеджер з маркетингу в аеропорту Біллунда.

Ввечері в аеропорту вже було від 1000 до 2000 людей, які прийшли подивитися, як приземляється величезний літак.

“Він привертає увагу з усієї Данії, але люди з Фінляндії, Норвегії, Швеції, Німеччини та Англії також приїжджають подивитися на нього, –розповів журналістам Медс Бісп Агерснап, менеджер зі зв’язків із громадськістю в аеропорту Біллунда.

Нагадаємо, що Ан-225 “Мрія” має максимальну злітну масу 640 тонн і є найважчим літаком у світі. Для порівняння, третій за вантажопідйомністю (після Ан-124 «Руслан») американський військово-транспортний літак C-5 Galaxy має максимальну злітну масу 381 т.

Крім того, “Мрія” має шість двигунів. Його довжина 84 метри, висота 18,1 м, розмах крил – 88,4 м. Для порівняння, звичайний пасажирський літак, наприклад Boeing 737-800, має розмах крил менше половини – тобто 35,8 метра. А його довжина 37,5 метрів.

You cannot copy content of this page