fbpx

Найбільше українці не люблять Яценюка

Соцiологiчна група “Рейтинг” провела опитування 2400 жителiв України вiком 18 рокiв i старших, щоб визначити ставлення громадян до вiтчизняних полiтикiв, пише газета “Експрес”.

Згiдно з результатами опитування, найбiльш негативно люди ставляться до екс-прем’єра Арсенiя Яценюка. Це майже двi третi опитаних – 71%. Ще 16% ставляться до полiтика “скорiш негативно”. I лише 5% опитаних мають “скорiш позитивне” ставлення до лiдера “Народного фронту”.

45% українцiв негативно ставляться до Президента Петра Порошенка. 26% респондентiв окреслили своє ставлення до глави держави як “скорiш негативне”.

Читайте також:  Воєнний стан на 85%: генерал пояснив доцільність такого кроку

Ще одним лiдером в антирейтингу народної довiри став колишнiй голова Днiпропетровської ОДА Iгор Коломойський. 60% опитаних заявили про своє негативне ставлення до нього, ще 19% — про “скорiш негативне”.

До рейтингу народної недовiри потрапив i лiдер ВО “Свобода” Олег Тягнибок. Йому не довiряють 51% опитаних. 23% мають до полiтика “скорiш негативне ставлення”. 51% недовiри має й лiдер “Опозицiйного блоку” Юрiй Бойко.

Богдан КУФРИК

Джерело.

You cannot copy content of this page