fbpx

На росії зросте безробіття, тому вирішили підвищити вимоги до «спеціалістів з-за кордону»

Безробіття на росії в цьому році виросте до 6,2 %, а прибутки скоротяться на 12% через санкції, повідомляє РБК з посиланням на дослідження ВЕБ.РФ.

Безробіття на росії в останні роки було доволі низьким: значно нижче 5% до пандемії і трохи більше 4% з початку відновлення. За даними Росстата, під час корона кризи безробіття досягло піку в 6,4% в серпні 2020 року, в січні 2022 безробіття було на рівні 4,4%.

На цьому тлі, уряд рф пропонує спростити отримання виду на проживання (ВНЖ) для висококваліфікованих спеціалістів з-за кордону, пишуть Вєдомості.

Іноземним спеціалістам, відповідно до проекту поправок, будуть видавати ВНЖ без обмеження терміну дії в тому випадку, якщо він уже працює на росії і сплачує податки. При цьому уряд хоче підвищити вимоги до іноземних спеціалістів.

Щоб попасти в цю категорію і, відповідно, отримати ВНЖ в пільговому порядку, треба мати не лише певні вміння й навички, але й заробляти не менше 750 000 руб. за квартал, а не 167 000 руб. в місяць, як зараз. Автор ініціативи пояснює її необхідність «несприятливими демографічними тенденціями» і зміною «структурних потреб в робочій силі» під впливом нових технологій виробництва.

Фото: з відкритих джерел.

04/16/2022

You cannot copy content of this page