fbpx
Світ
На росії з 83 регіонів горить в 77, постраждало 60 населених пунктів

За даними на 9 травня 2022 року, пожежонебезпечний сезон відкрито у 77 суб’єктах рф. Режим НС запроваджено по всій території Курганської області й у одному муніципальному освіті в Хакасії. Особливий протипожежний режим діє у 49 регіонах країни.

За оцінками Авіалесоохорони, найбільш складна ситуація спостерігається в Курганській області, в Алтайському краї, Красноярському краї, в Амурській та Іркутській областях, – пише ТАСС.

В Іркутській та Омській областях внаслідок пожеж загинули по дві особи, у Кемеровській області – чотири особи, у Красноярському краї – сім осіб. Десятки людей постраждали.

Серед причин пожеж, зокрема, у Красноярському краї, називалися обриви ліній електропередачі, коротке замикання та необережне поводження з вогнем. Швидкому поширенню пожеж сприяв сильний вітер, пориви якого сягали 40 м/с.

Вогонь завдав збитків 60 населеним пунктам та двом садівницьким товариствам у Великомуртинському, Омелянівському та інших районах краю. Вогнем знищено 827 будівель, у тому числі понад 500 житлових будинків, фельдшерсько-акушерський пункт та дитячий садок.

Фото: з Мережі.

05/11/2022