fbpx
Світ
На Марші єдності  в Одесі маленька дівчинка співала гімн і голосно кричала “Україна – понад усе”:  відео стало популярним в мережі

20 лютого в Одесі відбувся Марш єдності. Серед містян, що прийшли на Марш було чимало дітей, серед них – маленька дівчинка, яка стала зіркою у соцмережах.

Анастасія Корота, одна з учасниць маршу, опублікувала у Facebook відео, де видно, як дівчинка, яка сидить на плечах у дорослого, голосно кричить “Україна – понад усе!” – а за нею ці слова повторюють люди, які йдуть маршем.

Відео швидко стало популярним в мережі.

Одеська журналістка Олена Балаба розповіла, що ця дівчинка також кричала “Слава Україні” і найкраще заспівала гімн України. На плечах її ніс дядько, тому що батька терміново викликали на роботу.

Зокрема, у своєму аккаунті в мережі Facebook, журналістка написала:

“З Україною в серці, або маленькі підсумки вчорашнього великого маршу в Одесі.

Вісім років з початку війни і окупації і провальна державна культурно-інформаційна політика не давали мені надії, що ми зберемо людей і взагалі зберемось. Але дійсно вчора вийшло багато людей з прапорами, без партійних прапорів і зі своїми ненадрукованими плакатами – і це було дуже приємно.

Я під’їхала на марш на Дерибасівську на велосипеді, подивилася уважно, познімала на телефон, покричала приємні для мене і цивілізації гасла і побачила, що за ці вісім років з’явилося багато нових людей, виросли діти, а люди посміхалися, обіймалися і вітали один одного – так приємно було бачити “своїх”.

Основний “костяк” своїх, хто був на Євромайдані 2013-14 років, дівчата-волонтери, які приєдналися до патріотичного руху з початком війни на Сході, хлопці, які пройшли війну і повернулися, моряки і курсанти, поліція, яка охороняла марш, – всі наші. І навіть вата не шипіла в слід – як вони це роблять завжди на вишиванкових маршах.

А соцмережі “порвало” відео маленької дівчини на плечах свого дядька (рідного тата терміново визвали на роботу), яка кричала “Слава Україні” і заспівала Гімн гучніше всіх і тим самим заводила натовп.

Це краще за всю нашу державну пропаганду і “інформаційну політику”, люди. Просто думайте – якими ростуть наші діти. І робіть все, щоб вони були щирими і справжніми…

… Марш, дійсно, був такими великим, що багатьох знайомих не побачила і потім тільки з таких ось відео і фото дізнавалася, що вони були. Дякую всім, друзі, ви – неперевершені. Просто пишаюся, що ви є. Ви і є – Україна. Люблю.”