Політика
Ми на порозі масштабного наступу, а бійців на передовій катастрофічно мало, – волонтер

Ситуація на фронті продовжує загострюватись – Україна на порозі повномасштабного наступу. І найбільша проблема в тому, що зараз на передовій занадто мало українських військових.

Про це в коментарі сказав волонтер і військовий експерт Юрій Касьянов, інформує Gazeta.ua.

“Ситуація на фронті не тільки загострилася. Я б навіть сказав, що ми стоїмо на порозі масштабного наступу ворога. Противник закінчив підтягувати резерви. Ближче до передової розміщає бронетехніку. Накопичив запаси боєприпасів. У лікарнях звільняють місця для поранених. Поповнюють запаси знеболювальних і протишокових засобів”,– розповів волонтер.

При цьому він додав, можливо, підготовкою ворог намагається залякати українську владу. При цьому він наголосив, що зараз на передовій замало бійців, відбити серйозну атаку.

Читайте також: У мережі оприлюднене листування співробітників “Інтера” з представниками “ДНР”

“Людей мало. Навіть при тому, що досі не демобілізувалася шоста хвиля. Бойові частини на передку укомплектовані відсотків на 60. Місцями людей не вистачає катастрофічно. Тих, хто має стояти біля кулемету. Чи бути на посту”, – розповів Касьянов.

Також він додав, що більша проблема полягає неправильній стратегії.

“У нас зараз політика тупого стримування противника. Справжня війна починається раптово. А ми сидимо і ждемо. У цей час керівництво держави втрачає довіру суспільства. Я думаю, що ми зараз на порозі подій, які супроводжуватимуться великою кров’ю”, – наголосив волонтер.

Джерело.

Реклама

Related Post