fbpx
Події
У мережі оприлюднене листування співробітників “Інтера” з представниками “ДНР”

У мережу потрапило листування співробітниці “Міністерства державної безпеки ДНР” Тетяни Єгорової з російським журналістом Леонідом Муравйовим, а також співробітниками каналів “Інтер” та “Донбас”
Про це повідомляє “Детектор Медіа”.

Муравйов навесні 2015 року намагався влаштуватися на роботу на “Інтер”, але був видворений з України.

Листування датоване травнем 2015 року. За однією версією, його виклали хакери, за іншою – це зробила сама Тетяна Єгорова. Приклад листування потрапив у соцмережі, а повний архів листів викладений на файлообмінник ex.ua.

Викладений у мережу архів містить скріншоти листувань електронною поштою між Єгоровою та журналістами. У листуванні нібито обговорюються питання надання акредитації журналістам з України, Австрії, Німеччини, Британії, Франції та інших країн. В деяких листах представники українських каналів нібито обговорюють з Єгоровою майбутні телепередачі.

У листуванні згадується, зокрема, телеканал “Донбас” і ведучий програми “Человеческий фактор” Сергій Карпій, який нібито затверджував свої репортажі з Єгоровою.

Крім того, у листах є згадка про якусь Машу – скоріше за все, мова йде про екс-креативного продюсера “Подробностей недели” на телеканалі “Інтер” (продакшн НІС) Марію Столярову. Це листування може фактично свідчити про те, що Столярова через Муравйова звітувала про контент новин НІСу перед “органами безпеки” “ДНР”.

У листуванні співробітниця каналу “Інтер” Маша вибачається за те, що в ефірі каналу бойовиків “ДНР” називають “терористами”, і зазначає, що журналіст Бочкала покараний за вживання даного виразу.

“Я не знаю, чи правдиве листування, однак, судячи з прізвищ та адрес, я допускаю, що листування мало місце. Але якщо мова йде про те, що мене покарали за слово “терорист”, як я зрозумів, у моєму матеріалі, то мене не карали. Однак я припускаю, що моєму керівництву “влетіло” за мій матеріал, який я якісно зробив, і їм це не сподобалося, і, мабуть, вони прикрилися перед своїми кураторами, заявивши, що мене покарали. Але самого факту, повторюся, не було. Як я розумію, Муравйов, про якого йде мова, – цей той чоловік, якого не пустили в країну. Він, якщо і з’являвся на каналі, то епізодично. Я з ним не знайомий. Які функції він виконував, я не знаю, але нам його представляли як якогось консультанта – може бути, він повинен був бути певною ланкою між тими і цими”, – пояснив у коментарі “Детектору Медіа” журналіст “Інтера” Роман Бочкала.

Читайте також: У центрі Лондона юнак зарізав жінку і поранив 5 людей


Джерело.