fbpx
Політика
Москва примушує Україну до “мінської капітуляції”

Москва спільно з сепаратистами Донбасу запропонувала українській стороні свій сценарій вирішення конфлікту під час останньої зустрічі у Мінську. Він виглядає, як повна капітуляція України та виконання усіх умов бойовиків.

Про це розповів журналіст Сергій Рахманін для ZN.ua. Перш за все проросійська сторона вимагає від Києва припинити АТО, а також зняти економічну блокаду з Донбасу не пізніше, ніж за місяць до проведення виборів на окупованій території.

Читайте також:У МІНСЬКОМУ ПРОЦЕСІ УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ ПРОГРАЄ (ВІДЕО)

Другою вимогою окупантів є повномасштабна амністія для терористів. Крім того, Москва наполягає на введенні в дію на постійній основі Закону про особливий статус Донбасу. Він повинен бути безстроковим та закріплений змінами у Конституції.

Також Росія вимагає проведення виборів на Донбасі на власних умовах. Кандидат на посаду керівника населеного пункту повинен мешкати на окупованій території в останній рік. Представників українських ЗМІ не допустять висвітлювати події виборів, а безпекою на них займатиметься “народна міліція”.

Як відомо, Київ відмовилась від виконання умов Москви та бойовиків. Президент України Порошенко відклав “особливий статус” Донбасу.

Джерело.

Реклама