fbpx

Молодий протеже Гройсмана став заслуженим юристом до Дня Соборності, – активіст

33-річний незалежний експерт Комісії вищого корпусу держслужби Артем Янчук отримав звання заслуженого юриста України до Дня Соборності. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав громадський активіст Сергій Ряполов, повідомляє Znaj.ua.

За його словами, нагородження молодого заступника директора інституту законодавства почесним званням виглядає як чергова «зрада» і свідчить про зв’язок Янчука з Кабміном.

«В очі впало нагородження« заслуженим юристом »Артема Янчука, заступника директора інституту законодавства. Людині 33 роки. І вже заслужений. Тепер в компанії заслужених юристів – Марини Ставнійчук, Степана Гавриша, Володимира Шаповала та інших відомих особистостей буде гордо значиться і Янчук », – написав Ряполов.

Активіст додав, що Янчук отримав місце в Комісії вищого корпусу держслужби і «заслуженого юриста» завдяки зв’язкам з Кабміном через свою дружину Тамару.

«Справа в тому, що нашому Артему Янчуку дуже пощастило одружитися на Тамарі Мазур. Це зараз Тамара працює заступником міністра культури, а раніше, вона, якщо вірити реєстру помічників нардепів, працювала на громадських засадах у Руслана Князевича і платним помічником в уже міністра юстиції Павла Петренка », – зазначив громадський активіст.

Також Ряполов підкреслив, що Янчук не з першого разу завоював право бути членом Комісії вищого корпусу державної служби, яку відповідно до нового законодавства призначає міністрів і глави обласних державних адміністрацій. Технічно він представляє в Комісії Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, хоча насправді не має відношення до цієї організації, переконаний активіст.

«У безкомпромісній боротьбі за пост члена Комісії вищого корпусу державної служби Янчук« обійшов »Дениса Бродського з« Трансперенсі Інтернешнл Україна ». Правда, з першого разу він не переміг. На першому етапі Бродський і Янчук набрали однакову кількість балів – по 25. Потім оргкомітет переголосував і, о диво, виграв Янчук », – додав Ряполов.

Експерт переконаний, що ймовірно саме Кабміну і Гройсману Янчук зобов’язаний своїми успіхами.

«Не треба бути Шерлоком Холмсом і володіти дедукцією, щоб зрозуміти, що своїм успіхом Артем Янчук, який формально займає позицію незалежного експерта в комісії, зобов’язаний покровителям з Кабінету міністрів України, не виключено що і самому Володимиру Гройсману. Інакше, як можна пояснити, за що Янчук отримав звання Заслуженого юриста України ? », – Резюмував Сергій Ряполов.

Читайте також: Український генерал запропонував “залишити” Росії Севастополь заради повернення Криму

Джерело.

You cannot copy content of this page