fbpx
Політика
Український генерал запропонував “залишити” Росії Севастополь заради повернення Криму

Колишній заступник начальника Генштабу збройних сил України, генерал-лейтенант Юрій Думанський вважає, що українська влада могла б на деякий час залишити Росії Севастополь, щоб повернути контроль над Кримом.

За словами Думанського, Севастополь, де базується Чорноморський флот Росії, можна залишити на якийсь перехідний період, пише інтернет-видання “Апостроф“.

“Не варто забувати, що міжнародні санкції, які введені в відношенні Росії по Криму є дуже складними для РФ. Ми можемо, наприклад, Севастополь, те основне місто, де міститься чорноморський флот РФ, на якийсь перехідний період залишити”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, що влада України має намір надати різні преференції жителям Криму за аналогією з документом, прийнятим для самопроголошених ДНР і ЛНР. Йдеться про надання різних адміністративних послуг, дистанційну освіту в навчальних закладах, організації спортивних заходів, відновленні інфраструктури теле- і радіомовлення, заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш в інтерв’ю “Українській правді“.

“По Криму зараз готується схожий документ. Він буде обговорюватися з громадськістю та міжнародними партнерами. Думаю, на це нам потрібен ще місяць”, -зазначив Черниш.

Читайте також: Двоє п’яних школярів підпалили школу на Львівщині

Джерело.