fbpx
Світ
Мільярдер викупив рекламні сторінки у газетах, щоб сповістити про розлучення

Джозеф Лау, мільярдер із Гонконгу, викупив рекламну сторінку в місцевих газетах, щоб розповісти про розрив із колишньою коханою.

В оголошенні йдеться про розрив стосунків 65-річного Лау з 37-річною Івонн Луй. Пара зустрілася 15 років тому. Офіційного шлюбу не оформлювали. Мають двох спільних дітей. 2014 року Джозеф та Івонн розсталися. Проте ЗМІ досі спекулюють на тему їхньої близькості. Тож багатій вирішив спростувати чутки.
Лау наголосив, що спілкується з Луй винятково як з матір’ю його дітей. Останніх фінансово підтримує.

Визнав, що робив колишній коханій щедрі подарунки, купляв коштовності та інші речі. Загалом витратив на неї близько $26 млн. Тому грошей жінці більше не даватиме.

Читайте також:СОТНІ БРИТАНЦІВ ПРИЙШЛИ ПОПРОЩАТИСЯ З СОБАКОЮ (ФОТО)

«Луй накопичила значні статки, тепер вона дуже багата жінка. Вона може підтримувати розкішний спосіб життя сама без моєї фінансової підтримки», – написав магнат. Водночас дозволив їй жити в будинку разом із дітьми й вільно користуватися всіма благами, якими їх забезпечує тато. Зокрема, подорожувати з сином і донькою на приватних літаках.

До слова, Джозеф Лау – 65-й у списку найбагатших людей планети. «Forbes» оцінює його статки в $12,5 млрд. Розбагатів на операціях із нерухомістю. Має 5 дітей. Лау відомий неординарними дорогими покупками. Серед них – приватний реактивний літак «Boeing-787 Dreamliner», унікальні твори мистецтва та колекція червоного вина кількістю 10 тис. пляшок. Торік придбав для своєї 7-річної доньки Жозефіни два рідкісних діаманти сумарною вартістю $77 млн.

Джерело.