fbpx

Мей розповіла, коли почнеться Brexit

Стаття 50 Лісабонського договору, яка ініціює процес виходу Британії з ЄС, не буде задіяна, доки Сполучене Королівство не узгодить позиції у переговорах з Брюсселем.

Про це заявила новий прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей після зустрічі з першим міністром Шотландії Ніколою Стерджен, повідомляє Euractiv.

Читайте також: Грузини їздитимуть до ЄС без віз з жовтня

“Я готова вислухати варіанти і чітко дала зрозуміти першому міністру про своє бажання, щоб шотландський уряд повною мірою брав участь у нашій дискусії. Я вже говорила, що не задію статтю 50, доки не вважатиму, що у Сполученого Королівства утворилася узгоджена позиція та визначені цілі для переговорів”, – сказала Мей.

Видання також наголошує, що нині Единбург прагне знайти спосіб зберегти деякі з переваг членства в ЄС, не вдаючись до “ядерного варіанту” – проведення референдуму про незалежність від Сполученого Королівства.

Нагадаємо, що Міністр у справах Шотландії британського уряду Девід Манделл повідомив, що шотландці не налаштовані на проведення другого референдуму про незалежність.

Джерело.

You cannot copy content of this page