fbpx

«Маєш яхту? А як знайду?» – у російських олігархів забирають майно

Найближче оточення путіна втрачає дорогі цяцьки в вигляді яхт. Якщо судити по вартості, то сублімування комплексів найбільше в Алішера Усманова, найбагатшого російського олігарха, прихвостня путіна. Ось список тих, хто не втсиг заховати яхти на Мальдівах:

1. В іспанській Барселоні заарештували яхту “Валері” вартістю 140 млн. доларів, яка, ймовірно, належить керівникові “Ростеху” Сєргєю Чемезову. Про це повідомляє Reuters.

2. В Італії Фінансова Гвардія арештувала яхту Sy A за 530 млн. дол., що належить Андрєю Мельніченко.

3. Влада Німеччини арештувала в Гамбурзі 156-метрову яхту «Дилбар» вартістю 600 млн. дол. Вона належить Алішеру Усманову.

4. Французькі митники арештували суперяхту «Аморе Веро», що належить Ігорю Сєчіну. 85-метрова яхта оцінюється в 100 млн. дол.

5. В порту Мауріціо, Італія була арештована мегаяхта Lady M, що належить Олексію Мордашову. Про це повідомив радник прем’єр-міністра Італія Фердінандо Джуліано. Forbes оцінює її в $27 млн. дол., хоч інші в 55-65 млн. дол.

6. В Портозоле-ді-Сан-Ремо була арештована 40-метрова яхта Lena іншого олігарха Генадія Тимченка, вартістю в 40 млн.дол.

7. Іспанська влада у вівторок, 15 березня, затримала яхту під назвою Lady Anastasia, що належить російському олігарху Олександру Міхеєву і оцінюється в «скромні» 7 млн. дол.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page