fbpx

Матіос представив нового військового прокурора сил АТО

Сенюк раніше очолював військову прокуратуру Західного регіону України. У п’ятницю, 12 травня, у Краматорську заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив нового військового прокурора сил АТО.

Ним став полковник юстиції Олег Сенюк, який до цього очолював військову прокуратуру Західного регіону України, передає прес-служба Генпрокуратури.

Анатолій Матіос зауважив, що Олег Сенюк має достатній досвід роботи у військовій прокуратурі регіонального рівня, тому забезпечить ефективну взаємодію з усіма відомствами зони АТО.

Читайте також: ГПУ отримала дозвіл на арешт заступниці Кернеса

Після представлення відбулась розширена нарада представників силових відомств Донецької і Луганської областей – Антитерористичного центру, Служби безпеки України, Нацполіції, прокуратури, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учасники наради обговорили питання взаємодії силових структур в умовах бойових дій.

До слова, Сенюк Олег Володимирович народився 25 травня 1979 року, навчався у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Працював на посадах помічника прокурора Галицького району м. Львова Львівської області, старшого слідчого слідчого відділу слідчого управління прокуратури міста Києва, військової служби у Службі безпеки України на посадах офіцерського складу, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності‚ дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України.

Також Сенюк очолював посади начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності‚ дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України, Дарницького прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України. 24 березня 2015 року був призначений військовим прокурором Західного регіону України.

Читайте також: Стовп ганьби для офіцерів АТО: волонтер розповів несподіване продовження історії про “аватарів”

Нагадаємо, минулого року повідомлялося, що дружина Сенюка має садовий будинок під Києвом площею у понад 220 квадратних метрів. Маєток дружини Сенюка вказаний у його декларації за 2015 рік. Розташований він у селі Гатне під Києвом. Ділянку у 0,1194 га дружині Сенюка подарували. Про це свідчить реєстр нерухомості. Окрім цього, у Віти Сенюк є квартира площею 113 квадратів та ще одна ділянка площею 0,1 га біля Києва, на території Вороньківської сільради.

Своєю чергою, на самого Сенюка була записана земельна ділянка площею 600 квадратів, садовий будинок на 15 квадратів та частина квартири площею 62,5 квадрата у Львові. За 2015 рік він вказав у декларації майже 414 тисяч гривень доходу, а за 2014 рік удвічі менше – 201 тисячу гривень.

Джерело.

You cannot copy content of this page