fbpx

Стовп ганьби для офіцерів АТО: волонтер розповів несподіване продовження історії про “аватарів”

54-а бригада, солдати якої прив’язали до “ганебного стовпа” офіцерів за пияцтво, піддалася жорсткій перевірці комісії. Про це написав у Facebook волонтер Юрій Мисягін.

“Зараз на полігоні розборки, комісії знову понаїхали. Вивертають 54-у бригаду навиворіт. Шукають тих хто прив’язав, хто розв’язав”, – написав він.

“Про який офіцерський мундир і честь йде мова, якщо “воно” бухало до втрати пульсу і напивалося в дуплах?! Там у майора після продувки більше 4-х проміле виявилося. Здається після такого результату людина вже не жилець. У капітана менше проміле ніж у майора, але зашкалює ого як. Я його пам’ятаю ще зі Світлодарської дуги. Він нова людина в бригаді, але встиг там побухати добре. Нехай комісія запитає у будь-якого з бійців про цих “офіцерів”, у всіх буде одна відповідь – “аватари” , – написав він, зауваживши, що справедливіше буде звільнити знеславлених офіцерів.

“Але ні, комісія буде “сидіти” на полігоні тиждень другий всіх вивертати навиворіт і шукати крайніх. Так будьте ви мужиками. Вийдіть і скажіть: “Так є така проблема “. І виженіть їх на ….уй із армії”, – резюмував Мисягін.

Читайте також: Покарали за пияцтво: у зоні АТО солдати примотали офіцерів до стовпа ганьби (фото)

У коментарях розповіли, що це вже не перший випадок такої боротьби з пияцтвом у бригаді.

Джерело.

You cannot copy content of this page