fbpx

Марушевська подала до суду на керівника ДФС Насірова (відео)

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська подала два позови до суду проти керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова, якого звинувачує у порушені законодавства.

Про це сама Юлія Марушевська повідомила на своїй facebook-сторінці.

Одне із порушень, яка зазначає Марушевська, є те, що Насіров з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці.

Читайте також: Скандал зі взуттям Тимошенко за 40 тисяч євро отримав продовження

“Голова ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля збоку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники”, — написала керівник Одеської митниці.

Другий позов стосується того, що Насіров, за словами Марушевської, заборонив їй проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів.

“Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх “парашутистів” на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду”,— підсумувала Марушевська.

Читайте також: Марушевська каже, що Насіров хоче її звільнити за “шокінською” схемою

Джерело.

 

You cannot copy content of this page